И док министар унутрашњих послова тврди да до Европрајда није ни дошло са друге стране сви смо сведоци поворке која се кретала од Уставног суда преко блата до стадиона Ташмајдана.
Оно што јавност мора да зна јесте да до окупљања није смело да дође а не до шетње макар она била кроз блато и преко трамвајских шина али ипак је до тога дошло као што је дошло до скарадних сцена која су постале виралне на друштвеним мрежама а које показују немоћ властодржаца да каже не содомији.
Наиме, неколико снимака и фотографија је угледало светлост дана и ти снимци и фотографије ни мало нису пријатне али су наша реалност коју морамо прихватити како бисмо знали против чега се као друштво боримо.
Најпре је репортер редакције Спутњик снимио албанске хомосексуалце који марширају улицама Београда и додатно понижавају наш народ.
Оно што до сада нисте могли да видите јесте дело истих шиптара који су се испред Уставног суда скидали у ЛГБТ маси.
Поред албанских слободно можемо рећи Геј екстремиста још једна фотографија показује ниво мржње према свему нормалном од стране ЛГБТ групације.
Вероватно плански кроз Ташмајдански парк а све предвођеном ЦИА амбасадором Кристофер Хилом којем је јутрос Александар Вучић рапортирао, прајдери су продефиловали симболично ругајући се поред споменика жртава НАТО бомбардовања 1999. године.
Иако се површине под органском производњом у Србији повећавају, чине само 0,6 процената. У свету се органски производи гаје на око 1,5 одсто ораница. Домаћи произвођачи кажу да их прати много проблема. Површине под органском производњом у Србији повећане су у последњој деценији са 5.000 на 23.000 хектара. Истовремено, вредност извоза органских производа порасла је више од 15 пута. „Органских средстава за негу биљака нема толико и морамо да се оснажимо на начин како се органска производња негује кроз, рецимо, потапање коприве или других средстава које можемо наћи у околини. Да правимо своје глистњаке, да тиме хранимо биљку“, каже Катарина Милосављевић, органски произвођач са Ртња. Стефан Јовић, органски произвођач из Чуруга, каже да је највећи проблем што већина користи пестициде и хербициде и ради конвенционалну робу. Према његовим речима, веома је тешко направити органску парцелу, тешко је доћи до сировине и прерада је много скупља. „Мана је тржиште, јер су цене високе и онда људи и
Коментари
Постави коментар